thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte prej Sat Apr 17, 2010 9:39 pm

admin

avatar
Admin
-Intro-
Bloody Alboz
Presioni
UniKKatiL
Jetoni
ehh
aha.

(Verse1) Presion
Reni ke ma e premte mu ba
kogja moti smra me havera mu pa.
Ka nis mu bo terr, te ton hina ker
muzika fort perher, dhipav met ja mer.
Na erdh njona n`der, ajo erdh por mu therr
vin pergjdo ver ato te na me bo ner
ket pune, e kan vrejt, e kan vrejt shum shpejt.
Nese ti ren flejt Nju Yorki t`myt krejt.
Na bojna dollavere, Dollart lenaj neve
n`bes nuk o preve, rojt naj theve.
Se na dina mi perdor, jena mesu me pare n`dore
ekportojna per qdo ore, kese te vogla plot me bore.
Po ngo mir dostit, na jena t`Bronxit.
E i rrejim gjoksit me merida t`boksit
Te ton jem universal me prejardhje nmal
Amerike ti na fal pa bo pare smun dal.

(refreni) x2
Sot eshte e premte, bohem gati.
Dot kem martin deri n`5 sahati.
Ton naten

(verese 2) JeTon
E enjte, e premte
krejt njet mu ka bo.
Si mu kon e premte.
Gjdo nate, Bloody Alboz te veni non-stop.
Ku beat i plas, krejt po keceni prej vendit HOP.
Krejt po vetni qysh e kena emrin YO
jena ma te mirt, Krejt e dini PO.
Kur mos harro.
Mos tpshton ajo goj
se po rresh ton naten e vet a ka mo.
E tash pi kethena premtes, nejes e keti vendit te mir.
Ku krejt jena pi, leni ato palla na jena ma te mirt.
Bloody Alboz ka shkojna, premte e bojna,
rotollojna, hallakam e qojna.
Presioni, ky vllau njo mos njo i punon,
une ja shti flaken, e percili neper dhom.
Nese juve sju pelqen qa po bojm,
e din mor dost ti vet qka t`kallzoj.

(refreni)
Sot eshte e premte, bonu gati.
Dot kem martin n`dej 5 sahati.
Ton naten
Sot eshte e premte, bonu gati.
Dot kem argtim n`dej 5 sahati.
Ton naten
ha..ya..yo...( UniKKatiL jumps in )

(verse3) UniKKatiL
Pom doket qe kom lind per argtim e raki.
nuk ka nat qe shkon e diqka nuk pi.
Boj qmos sidomos kur kom dosta ngat
Dashuren tonde s`kom me lan rahat,
edhe nuk po don me ik, ajo vet pe lyp
se UniKKatiLi ta knaqi at qik,
Shoqja krejt u kall, ki met pa igball
se si ta kryj un ja lshoj dostat rafall
Jena krejt si vllazni, t'pahshem e t`ri
Kur T.B.A nuk jan aty Dhipat majn zi
se dost nuk ka argtim pa Viktor e Agim
UniKKatil Presion edhe shokun JeTon
qimt e nanes le ta din un jom mbret o budall
energjetik, tdeknit per mi n`gjall,
UniK, UniKKat, UniKKatil nuk ka kopil qe m'afrohet me stil ne ket t'Premte.

(refreni) X2
Sot eshte e premte, bonu gati.
Dot kem martin deri n`5 sahati.
Ton naten

(Outro)
Po e premtja ma e trentja ketu New York
drejt prej Bronxit.
Presioni, UniKKateli, Jetoni prezentojn BLOODY ALBOZ per jet...

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi