thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte

   nga admin
0573prej Sat Apr 17, 2010 9:39 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Veq Fillimi Unikkatil (Feat. Cyanide & B52)

   nga admin
0394prej Sat Apr 10, 2010 10:45 am nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ma T'fortit Unikkatil

   nga admin
0447prej Sat Apr 10, 2010 10:43 am nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cubat Unikkatil (Feat. Bloody Alboz, Presioni, V.E.B)

   nga admin
0363prej Sat Apr 10, 2010 10:28 am nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Belagji Linda Belagji Vdes Unikkatil

   nga admin
0356prej Sat Apr 10, 2010 10:25 am nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qa Tha Unikkatil

   nga admin
0398prej Mon Mar 29, 2010 10:21 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nentori I Tret Unikkatil (Feat. Presioni)

   nga admin
0306prej Mon Mar 29, 2010 10:19 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Smun Ma Nxen Venin (Diss Double G Army) Unikkatil

   nga admin
0441prej Mon Mar 29, 2010 10:18 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nrrot T'soms Unikkatil

   nga admin
0352prej Mon Mar 29, 2010 10:17 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fjalt E Pavdekshme Unikkatil

   nga admin
0397prej Mon Mar 29, 2010 10:16 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Besnik I Rruges Unikkatil

   nga admin
0331prej Mon Mar 29, 2010 10:15 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dallash Qargash (Me Fjal Te Rana Si Balena) Unikkatil

   nga admin
0398prej Mon Mar 29, 2010 10:13 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Djali Babes Unikkatil

   nga admin
0348prej Mon Mar 29, 2010 10:10 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

unikkatil pengesa

   nga admin
0391prej Sat Mar 27, 2010 8:09 am nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

unikkatil vec edhe ni her

   nga admin
0360prej Sat Mar 27, 2010 8:00 am nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

unikkatil ju ha per's gjalli

   nga admin
0334prej Sat Mar 27, 2010 7:58 am nga admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [16]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement