thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

unikkatil ju ha per's gjalli

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 unikkatil ju ha per's gjalli prej Sat Mar 27, 2010 7:58 am

admin

avatar
Admin
Lyric: Ju Ha Persgjalli ( Prince Diss)

OOO OOoo ee ju qi nona njonit le nona po ju qi krejt familia ju qin kejt ju ka qi edhe kariera e pshurt qe e ka pas...bre budallen e nones ..o Hysen ko me ta qi rodin e nones ko met shkatrru..jeten ko me ta prish

ej ya me sa men kry dikush i thot vetes Princ
kur e din qe ka mreta e ju doket si klinc
e mu pom dhimet i ngrati
se spi shkojke fati kush ta ngjiti at emer ta paska pas inati
o Hysen 2 lidhje me hip hop si ki
o peder mikrofoni me kar tu ka perzi
duhet me fol n`to pidh aj nuk pushitet
po nejse prej ni homoseksuali qka pritet
saher po fol per mu ti po nisesh prej vetit
pidh ti ski bole per mu a pe she qka t`gjeti
o Hysen mos harro je maneken
le hip hopin qika jem se spo vyjshe sen
ty duhet marre met ardh mi thon dikujt se je shqiptar
kur je i zi si arap hajt t`ishe kon i bardh
po sje je magjup lladup hup se t`shkeli
t`vi si egjeli nenen lop ta mjeli
nonen e qklepsit i doket vetja ma i miri
ka nis zoti met bo femen t`ka bo mashkull pahiri
ti e din qe sta qet per ato sbon sen veq flet
masi je aq pidh nane at`her qka pret

Refreni

TA QI FAMILEN N`PIDH E DIN KU JOM
HAJDE KUR T`QOHET
KALLZOJ PEDERAVE TU QE REBELI S`RRZOHET
JAU QI FAMILEN TE TONVE
JU MYTI JU SHKELI JU KALLI
PREJ T PARIT DEJ T`MRAMIT UNE JU HA PER S`GJALLI

oj femen n`shpin temen po don me bo emen
veq emrin qe ta dho ka me kon emen i nemun
kejt kan me kesh me ty o bothqim
pse spo ju kallzon ktyne tjerve dizajnerat qysh ta shtin(HAAA)
thojshe ritmi i rruges mat fort se rebeli athu
at`her qka karin e nans ti pom kopjon mu
po ki qef me kon sikur une po sta rrok o qun
se kjo kariera e pshurraft qe e ki pas mur fun
athu Viktori viktim,une ta qi familin
ta qi nonen e keqe qe sagllam e ki shkin
a noshta turk a arap shtine n`goje ni qarap
se kerkujt t`karit spi pelqen krejt e din je bajat
e shaje kryqin sa t`dush se une prift nuk jom
veq bone e shave shqiptarin une ti qi krejt t`boj llom
ti je llaskuc o tutc ki veq fjal e di
e ka bo ni kompjuter e tash m`shet trimni
po ti mut n`both ski qe rebeli e tha
meri kongt qe mi ke qit e shtini n`both o gjyna
edhe jeta kur shkon kerkush mos te harron
e thu nanen qka t bani rebeli t`qet n`depresion

Refreni

TA QI FAMILEN N`PIDH E DIN KU JOM
HAJDE KUR T`QOHET
KALLZOJ PEDERAVE TU QE REBELI S`RRZOHET
JAU QI FAMILEN TE TONVE
JU MYTI JU SHKELI JU KALLI
PREJ T PARIT DEJ T`MRAMIT UNE JU HA PER S`GJALLI

Yeton
ta qifsha nonen me kar t`pergjakt t`kalit....
(laughtin)ta qiii nanennn..qetnikt hahah
t`dekt baba n`burgje ghagagaaa
(ma anej spe mar vesh )

Rebel

a pe she qka e gjon budallen qe menon qe han heker
rebeli s`ja din funin aj sdin kur o teper
e ti pagun rrospia han klip oriz
pasha nonen une nxo femna qe zgedhen miss
n`koft ti ardhemria e Rap-it,repi paska deshtu
turlifar bali katunari qifti i tij don me knu
a pom doket spe nin veten qyrr a mos je shurdhu
me zonin ton t`killaft kerkun s`ki me shku
tash hajt shko qitmi 20 dissa veq ruju po dhihesh
a t`ka baba qkulan a jo qyp se po zihesh
e kur t`mi bon njo 20 dissa tjer noshta ta kthej
veq mos t`pafsha nona jote skeleturen ta thej
qe pra qishtu viktori si ha kari e qet veten posht
ka qef me ra n`provokime kajher mi bo pidhat blozhd
do anonima do tutca qyh qysh i nguca
me mu mu shty tuca po ju s`keni as luca
e shko thuj atyne pidhav qe demek kan me m`vra
mos i lagni buzt veq badihava pidha hajde mu paa
a ktij Hysenit une ja qiva trut ja shkriva u myt
sa t`o rebeli n`kit qim nane jom si harrni n`fyt(e del ku t`del)

Refreni

TA QI FAMILEN N`PIDH E DIN KU JOM
HAJDE KUR T`QOHET
KALLZOJ PEDERAVE TU QE REBELI S`RRZOHET
JAU QI FAMILEN TE TONVE
JU MYTI JU SHKELI JU KALLI
PREJ T PARIT DEJ T`MRAMIT UNE JU HA PER S`GJALLI

(hahahahahha) backvocal(une ta qi..une ta hi..qka kari ki..ti je pidh nana jote mut n`both s`ki)

ejj qun a ta komm qi familen keq a ..aa..drejt kallzo
edhe ju dostat e tina kallzoni njerit drejt mos rreni per t miren e tina duhet mi kallzu drejt...

t`mys t`shkeli ti qi ropt n`goje..jo veq ty po kejt atyne qe jon me ty muthafuckaz nese doni me pru..Birne

Refreni

TA QI FAMILEN N`PIDH E DIN KU JOM
HAJDE KUR T`QOHET
KALLZOJ PEDERAVE TU QE REBELI S`RRZOHET
JAU QI FAMILEN TE TONVE
JU MYTI JU SHKELI JU KALLI
PREJ T PARIT DEJ T`MRAMIT UNE JU HA PER S`GJALLI

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi