thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels

thenewrebels! - Portali

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


miresevini
miresevini ne forumin tone.ketu do te gjeni informacione, tekste ,jeten dhe shum e shum te tjera mbi unikkatilin .me respekt thenewrebels forum
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» stresi game over (diss otr)
Thu Apr 22, 2010 1:46 pm nga admin

» Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR)
Sat Apr 17, 2010 10:03 pm nga admin

» Stresi Top fest 7 My love
Sat Apr 17, 2010 9:44 pm nga admin

» stresi - diss insect
Sat Apr 17, 2010 9:42 pm nga admin

» Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte
Sat Apr 17, 2010 9:39 pm nga admin

» Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte
Sat Apr 17, 2010 9:37 pm nga admin

» Kobra aka helmusi - diss noizy
Sat Apr 17, 2010 9:24 pm nga admin

» Rebel aka Unikkatil - diss - Tingulli 3 & rritmit rruges
Sat Apr 17, 2010 9:19 pm nga admin

» DMC Diss Noizy OTR Merr Msim
Sat Apr 17, 2010 9:08 pm nga admin

thenewrebels ne facebook
informacion per unikkatilin-jeta e tij

Sat Mar 27, 2010 9:39 am nga admin


Unikkatil, Rebel A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Rebel aka Unikkatil

Vendlindja: Prishtinë
Mosha: 29 Vjeç
Ditelindja: 28 Dhjetor 1981
Shenja e Horoskopit: Bricjapi


Viktor Palokaj (Rebel aka Unikkatil) lindi ne nje familje me tradite. Ai eshte nipi i Gjon Palokes d.m.th. udheheqsit te ballit kombetar. Njeriu i cili nuk ua dha tokat e stergjysheve skllaverve. Armiku deshi ta denoje me vdekje, por nuk …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

jeta e unikkatilit

Sat Mar 27, 2010 8:06 am nga admin


Jeta e Viktor Palokes(antar i grupit rebel a.k.a unikkatil)
Viktor Palokaj lindi më 1981 në Gjurokovc, Klinë, Kosovë. Është një rapper kosovar me pseodonimin Rebel a.k.a Unikkatil, anëtar i grupit The Bloody Alboz (TBA)
Viktor Palokaj u rrit m një familje patriotikë ne Gjurokovc, Klinë Kosovë. Gjyshi i ti Gjon (Tush) Palokaj, nje luftëtar patriot vdiq dukë luftuar për Atdheun e tij.
Viktori mbaroi shkollen fillore në Prishtinë, e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

identifikimi

Statistikat
Forumi ka 14 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri nelson90

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 52 artikuj v 51 temat
Ora
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 14 më Tue Dec 10, 2013 2:19 pm
Top posters
admin (54)