thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels

thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

thenewrebels-forum

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

kurjozitete


kurjozitete

33Sat Apr 03, 2010 4:36 pm
admin Britani, nje grua lind femijen dy dite pas vdekjes
Asnjë mesazh i ri

barcaleta


barcaleta

89Tue Apr 13, 2010 1:29 pm
admin nastradini dhe mamaja
Asnjë mesazh i ri

histori


histori

55Sat Apr 10, 2010 8:24 pm
admin Shqiperia Gjate Luftes Se Dyte Boterore
Asnjë mesazh i ri

tekste te unikkatilit


tekste te unikkatilit

1616Sat Apr 17, 2010 9:39 pm
admin Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte
Asnjë mesazh i ri

muzike te TBA-se


muzike te TBA-se

1717Thu Apr 22, 2010 1:46 pm
admin stresi game over (diss otr)
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur