thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

nastradini dhe mamaja

   nga admin
1294prej Tue Apr 13, 2010 1:29 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

nxenese dhe inspektori i arsimit

   nga admin
0254prej Sat Apr 03, 2010 4:25 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

dy konviktorët

   nga admin
0254prej Sat Apr 03, 2010 4:23 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

xhaja me nuse

   nga admin
0246prej Sat Apr 03, 2010 4:20 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nxenesi & mesuesi

   nga admin
0236prej Sat Apr 03, 2010 4:15 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

profesori dhe nxenesi

   nga admin
0317prej Sat Apr 03, 2010 4:11 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

jezu krishti ne toke

   nga admin
0260prej Sat Apr 03, 2010 4:10 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Polici dhe bjondet!

   nga admin
0225prej Sat Apr 03, 2010 4:07 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [8]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement