thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

dy konviktorët

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 dy konviktorët prej Sat Apr 03, 2010 4:23 pm

admin

avatar
Admin
na ishin i her 2 konviktorë .keta te 2 na kishin frike te flinin me drite fikur.ishte nxehte shume dhe ngaqe e mbanin driten ndezur i hanin mishkonjat.nje dite i thote njeri ati tjetrit ,ore ca do bejme se na grine keto mishkonjat.po ca te te them une, i thote ky tjetri.ta fikim driten e te bejme roje nje her njeri e nje her tjetri.epo mire i thote ky tjetri fli ti se po rri une roje i pari.ia fut gjumit ky,kurse ky tjetri rrinte ne dritare bente roje.pas pak minutash futet nje xixellonje ne dhome.ky i cuditur ,i thote atij tjetrit cohu ore.cke more i thote ky tjetri.po cohu ore te thashe se ka ardhur mishkonja me elektrik dore

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi