thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

profesori dhe nxenesi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 profesori dhe nxenesi prej Sat Apr 03, 2010 4:11 pm

admin

avatar
Admin
Profesori:"Kush e di se c'eshte H2SO4?".
Studenti:"E di e di eshte... eshte...e kam ne maje te gjuhes...".
Profesori:"Atehere, idiot, peshtyje, se eshte acid sulfurik...".

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi