thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

nastradini dhe mamaja

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 nastradini dhe mamaja prej Sat Apr 03, 2010 4:27 pm

admin

avatar
Admin
Nje dite vere mamaja po pastronte shtepine. duke pastruar ajo hedh nga dritaria objekte te vjetra. mer bufen dhe hedh nga dritaria. vjen Nastradini me vrap dhe thote:- mami mami cfare ndodhi?
mami u pergjigj:- asgje shpirt, hodha bufen e vjeter.
Pas 10 minutash mamaja hedh nga dritaria televizorin, vjen Nastradini prap me vrap dhe thote:- mami cfare ndodhi? -asgje zemer hodha televizorin se ishte vjetruar...........
pas disa minutash mamaja degjon nje zhurme nga dhoma e Nastradinit. Shkon me vrap dhe e pyet Nastradin cfare ndodhi?
Asgje mami asgje hodha gjyshen se ishte vjeteruar...

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

2 Re: nastradini dhe mamaja prej Tue Apr 13, 2010 1:29 pm

admin

avatar
Admin
Cool

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi