thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

jezu krishti ne toke

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 jezu krishti ne toke prej Sat Apr 03, 2010 4:10 pm

admin

avatar
Admin
Nje dit ne toke zbriti Jezusi(i maskuar) per te provua zemren e njerezve.I kerkoj njerit cigare por ai i tha qe te blinte vet.Nje tjeter nuk i dha.Ne nje cep peme pa njerin qi po bente gati nje cigare ashashi.I kerkoj dhe atij nje por ky i tha qe mund ta pinin te dy se i mjaftonte.Djali vuri re se jezusi po e thithte shume fort.Ai i tha te mos e thithte aq fort.Pasi e pine u pershendeten dhe u larguan.Jezuse tha me vete:
-Ai u soll mire me mua.Pse mos ti theme se kush jam un?
Ai u kthye the i tha djalit:
-Meqe u tregove i mire me mua un do te tregoj se kush jam.Un jam Jezusi.
Djali ju pergjigj:
-Te thash or pall te mos e thithje aq fort.Spo di ca thu me

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi