thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Gjithcka mbi admin
Male
 
Numri i postimeve :
54
 
Birthday :
22/08/1996
 
Join date :
27/02/2010
 
Age :
22
 
Location :
mamurras/Albania
 
Job/hobbies :
NET
 
admin
avatar

Rank: Admin
admin friends
avatar
NewRebel

Offline Offline
unikkatil

Offline Offline
See all friends (2)