thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Dallash Qargash (Me Fjal Te Rana Si Balena) Unikkatil

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

admin

avatar
Admin
(Diss Për Tingullin 3 Edhe Per Ritmin e Rrugës)

(Background : "SE JU HA PËR S'GJALLI")

Rebeli

Kurrgjo S'kan Shpik, Qa Kan Me Shpik
Kurrgjo S'ka Ndodh, Qa Ka Me Ndodh
Kurrgjo S'kan Ik Qa, Kan Me Ik
Kurrgjo S'kom Bo Qa, Kom Me Bo
Me Fjal Trona Si Balena, Kur Pi Gjuj Anena
SHQIPE Po Përbena Shkurt, Jena Qa Jena
Diqka Qe Ti Kur S'mun Me Kon
Diqka Që, Me QiAt Non Kurrkush T'karit Nuk Ta Ngon At Kong
Rrej Qa T'dush Bile Edhe Un Po't Thom
Thuj Qa T'dush Vetit Qefin Pi Ja Bon
SHQIPE S'po Shkon Ta Ka Lshu OKUMLLATORI
Jo Qi Je N'penzion Po Un T'kalla Si KOFTORI
N'paq Problem Me Kto Qe Thash Kallzo, Mos E Le Për Nesër
Ti Je Veq Ni TINGULL Une Jom ORKESTËR
100 ENISA Mu Bo Bashk Ti Apet Po Mbet
Dallash Qargash Mos Fol Se T'prej Si Dash
A Po Dokna Qi Jom Idhnushëm ? Qeshtu Jom Kur Jom Gzushëm
Pe Shoh Qi Je Pikllushëm Femna Jote e'Un Po Dushëm
Sa Shkolla E HAJVANI Jon Qu Kunder Ni HAJVANI
100 Zogj T'pulav Kunder Ni LUANI


Chorus: 1X
Jom I Smut Seriozisht I Smut
Mos Luj koqe Ti Qi Trut Me Gabu Mu Ngut
Un Ket Sen S'kom Dasht Me Bo Po Ju Vet 'Um Keni Shti
Tash Me Bo Mia Ni Zonin Un Robt N'pidh Jav Qi
(Background : JU HA PËR ZGJALLI)
Jom I Smut Seriozisht I Smut
Mos Luj koqe Ti Qi Trut Me Gabu Mu Ngut
Un Ket Sen S'kom Dasht Me Bo Po Ju Vet 'Um Keni Shti
Tash Me Bo Mia Ni Zonin Un Robt N'pidh Jav Qi
(Background : PSE S'PO M'LEDHNI MEN)


Rebeli

A Pe Shihni Qimt E Nanes Pi Vjen Era Kejt Disfat
Jeni Kap E Jeni Mledh, Jeni Bo Si Grat
Për Ni REBEL Qi Ju Zhduki Me Temel
Hej, O HARABEL Ti Po Hin Po Nuk Po Del
Qifsha Kryt E Dibidusit A Pe Sheh Qysh Hine Llug's
Ti S'je RRITMI RRUG'S I KARIT Un Jom RRITMI RRUG'S
Ti Bon Muzik Për Paqa Jo Rrugaça
Mos Jeni Thmiaça Se Un Kom ilaqa
E Ti TINGULLI I KArit Qi Z'guxon Me Ma Sha Nanen
E Kom Ni Lajm Per Ty SHQIPE, Ta Honksha Un Tanen
Kshyre Kur T'um Shan Tash, E Rroki Sikleti
SHQIPE Mos Harro Se Bjen N'kundershtim Me Veti
Manej Kapi Kontrolloj Kejt PRISHTINEN
T'zo E T'qi Nanen Si Ata Për ADELINEN
Qimt E Nanes Duhet Mu Rujt Kur, Folin Per VIKTORIN
Se Kom Goxha Ushtar T'gatshem Me Ta Qel Vorrin


Chorus: 1X
Jom I Smut Seriozisht I Smut
Mos Luj koqe Ti Qi Trut Me Gabu Mu Ngut
Un Ket Sen S'kom Dasht Me Bo Po Ju Vet 'Um Keni Shti
Tash Me Bo Mia Ni Zonin Un Robt N'pidh Jav Qi
(Background : JU HA PËR ZGJALLI)
Jom I Smut Seriozisht I Smut
Mos Luj koqe Ti Qi Trut Me Gabu Mu Ngut
Un Ket Sen S'kom Dasht Me Bo Po Ju Vet 'Um Keni Shti
Tash Me Bo Mia Ni Zonin Un Robt N'pidh Jav Qi
(Background : PSE S'PO M'LEDHNI MEN)

uniktil:
hahahahahahaha
yehh qa po thu
a me gjujt edhe nja, a qa po thu a pe gjuj
hajt se pe gjujna

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi