thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Djali Babes Unikkatil

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Djali Babes Unikkatil prej Mon Mar 29, 2010 10:10 pm

admin

avatar
Admin
unikkatil:
mos em shtir me t'nxjerr ket pistolet
se un e kom gjakun e nxet
i shoni miljon imitus po vetem njo osht i vertet
asht aj viktori drejt ka qafa qet then kafka
per 1 fjal
a guxon perpara ti mem dal ta qi at nan more djal
at kujtohet ia mangupi i trent ne tru
sami frasher qi ka shku
tri her pi shkolls jam perjashtu
pyt kerrken dush e ka met kallxu
nana jot man zi un jam bela-G
un hyj nshpi e tvraj me kallash
mendon qe jom dreq nuk kom ndi kurrgjo sjom kon
un qa jam tash
jam sikur azem bejta i 2te
kejt armiqt dost kom mi myt
jam mafi shqipe n'amerik
smha kari per kerrkon edhe pik
nqofse çka tash t'ofendoj
at'her pot nxitoj sfidoj
sikur balli kombtar une luftoj
kush tem kundershtoj un e vertetoj
kejt armiqt emrin ma thrrasin
kta rrepera tjer pi inati plasin
vec badihava po rrepovasin
ska bir nane qe ma nal hasmin
kejt gjys kom met thy kom met pshty nsy
ti me mu nese don mu shty
9mm tbaj bir nkry
jep respekt se tash jom kthy

ref:(2)
nkofshpidh nane pom vjen mir
hajde pra shajum drejt e nftyr
se pernjime po du me kqyr
a je i shtir a vec kelbsire
djali babes mos harro
mos ha mut mas shpine mo
kurva keqe kishe po shaj
ta qi at nan mu n'pidh un t'vraj

Jeton:
apo na don neve nprishtin kreve *****
tuj ba qef tuj pi raki tuj mshtjell njo mas njo
fort tuj thirr gjth diten rrugve posht e nalt
gjth tuj kesh gjon ve vesh
mangupat fort i kem ngjesh
kejt tverteta ska rren ktu
se na jem ktu tuj e perjetu
shum me çu ferka ferk me kon
pshtymen tipit nsy kem me ja lon
tash jem new york e jotojm sot
rrini juve per gangsta tuj fol
sdin ça a gangsta mshele at goj
havari jem ke ra ndepresjon
se tash garant un nuk tpelqej
se tverteten ntavolin e qes
pidha tnones ka po shkojn
bloody alboz kejt po thojn
ta merr mendja nsy mos fol
si kurban un kom met lon
mos u apet se gjall nuk shkon
jem numer njo e gjith kem me kon
kurr mos u vrit me ket sen dost
jom si ibra se lshoj kit post
dil prej dhome kallxo ku je
un vi aty gjak tdoj kejt ./

spo mbeson testom haver
ti mangup un nezi tpres
ni shum shpesh tash cka pot thom
ska ktu rrena drejt kallzoj
sem ha kari ca menon a merr vesh bre a jo dost

ref:(2)
kofsh pidhnane pom vjen mir
hajde pra shajum drejt e nftyr
se pernjime po du me kqyr
a je i shtir a vec kelbsire
djali babes mos harro
mos ha mut mas shpine mo
kurva keqe kishe po shaj
ta qi at nan mu n'pidh un t'vraj

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi