thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Ma T'fortit Unikkatil

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ma T'fortit Unikkatil prej Sat Apr 10, 2010 10:43 am

admin

avatar
Admin
la la la la la la
mos u shtyj se at nan ta ha

at kujtohet para 2 vjete hina nkit far loje
pidh nane me akcione jo veq pidh nane prej goje
ju kom big smu se kom menu ka me kon ma zor
mshela qela syt kur pi sho te ton n vorr
maje at distanc ose thire at ambulanc
kallzoj pleshtav qe po dojn mu shty dost me mu nuk kan shans
veq kush o i vertet o me mu kush nuk o as nuk pe du
ski ku me shku qka thu a jom tranu
a veq koqe jom tu lu
po kom qef me na testu po kom qef met sakatu
se rebeli tata mata tbon hor e vetit ftyren ja more
deri nat dit kur 1 milion veta kajn per mu nvorre
hiq album hiq spot thom kuq e zi me zemer
krejt shqiptaria o n`mahall temen
kosova shqiperia malsia maqedonia
gjamadani vija vija sa e madhe o shqipria


SHQIPET E VERTETA KAN DASHNI
PER TJERT SE DI
AS SDU ME NI
SE SAGLLAM JON FMI
UNE SI KQYRI HUTAT QYSH I HAPIN GOJAT
VET I HONGREN MUTAT TASH I HAJN PASOJAT

pe sho qe ju kom trem
jau dridhi ato men
hala nuk bona sen e juve krejtve po ju dhem
fatkeqisht fjalt e juve si plumi i killaft n`pancir
skan efekt bir flej ashtu kshtu sje mir
noshta je intelegjent po per shum sene sta rrok
si per senet qe une foli pershembull ski koke
t`kalli si (surroko)rebeli osht krejt LOCCO
ri mir je ku je mos e hap gojen babloko
aj dosti jem LUL DHOMQI thot ska mat fort se na
topi se lun vlla se jena qkep gjithkah
shqipet si na jena mafia RASIM SOPI
a pi she VIKTORI inatqort i plasi i kopi
shqipe si une ka plot qe m`perkrahin
edhe pse kom dashni apet sjau lypi krahin
se vllau vllaun sun e shtin n`bela
edhe pse qaty e ka me gjet diqka ndergjegja shum e kish vra

SHQIPET E VERTETA KAN DASHNI
PER TJERT SE DI
AS SDU ME NI
SE SAGLLAM JON FMI
UNE SI KQYRI HUTAT QYSH I HAPIN GOJAT
VET I HONGREN MUTAT TASH I HAJN PASOJAT

a pernime je ka menon qe kur shaj i shaj te ton
pi ja shiloj veq aty qe mu m`deshirojn dom
i boj llom edhe i kshilloj i thom ngom
po sum ngoj i faroj ja boj pse ece gjon
vet i kan fajet kush thojn Rebeli tutc
jau qift tutci nonen n`goje
ka me thon hiq mos em nguc
kogja do sene spi dini
kogja do sene spi shini
kogja do sene pi thuni m`doket kur pini
e jo shqipe e verteta o qikjo
ti sje kush me t`shajt n`kong
e kush jom t`kallzoj kur t`sho
armiqt e mi website-in ma hakeratin
nonen qfar pajeta hajt hakiratma rakin
e qoja nones tone je opsesionu me mu

t`kom lujt n`tru t`kom tranu po t`silli ka po du
t`pshurri n`to hip hopit e lutu mos me t`pa
masi e di so faji jem
une me qef muj me t`vra DOST

SHQIPET E VERTETA KAN DASHNI
PER TJERT SE DI
AS SDU ME NI
SE SAGLLAM JON FMI
UNE SI KQYRI HUTAT QYSH I HAPIN GOJAT
VET I HONGREN MUTAT TASH I HAJN PASOJAT

o budall sa her duhet me t`thon qe sum ha kari per njeri t gjall
u know...krejt kush o pidh nane osht me mu YEAA
ata qe sjon sjon u know se se meritojn mu kon per qato
edhe kur lujna qoke slujna qoke

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi