thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Belagji Linda Belagji Vdes Unikkatil

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Belagji Linda Belagji Vdes Unikkatil prej Sat Apr 10, 2010 10:25 am

admin

avatar
Admin
Ndersa eci ne luginen e hijes se mortit
Kthehna ne ket loje me ju kallxu kush o' ma i forti
Dost nuk jam vet kam ushtar abnormal
Qoft s'e s'jep respekt une vi e ta mar
Se sa here qe boj hapa kurr s'kthehna mrapa
Unikkatil eshte hunlesh ne kllapa
S'kam dalje dot per ty un jam Zot
Puthe nanen sot se kom me ja mush syt me lot
Kur ta sheh at ftyre t'zbeht qe t'ka met pa jete
N'faqen e fundit kur t'qet n'gazet
S'ta harroj as at vlla s'u kry hala
Krejt mashkujt e shpis yo kom me ti vra
Se ke dasht bela e belanë e gjete
Ke dhan familjes nje mi kijamete
I ke shti njerzt nalt e posht me shku
Diqysh tu munu me mue mu pajtu
Po Anton Qeta ka dek e kerkush sum pajton
Gjaku jem i nxeht dost tash po vlon
E ke pas nje deshire me pa atdhen e lire
E pave m'vjen mire po tash thuj lamtumire

Chorus
Jo jo me t'vertet, aspak nuk eshte leht
Te jesh sikur un, t'kesh gjakun e nxeht
Jo jo me t'vertet, aspak nuk eshte leht
T'jesh UniKKatil, t'kesh gjakun e nxeht

Yoo.. at t'kujtohet qysh ka than ai plak i vjetri
Shqiptarit jepja armen e k'ta myten nermet veti
Po do Shqiptar pernime lypin dajak
Shesin mangupllak ignorant si tarak
Mor papak hiqmu kari jom numer nji i pari
Ta nuki at hun e t'shti me hanger bari
Nese ti sum beson at here t'lutna del
une t'pres me 9 milimetra n'bel
Se une jom qai qe jom kon, veq hala ma i trent
ku do qe po shkoj e zoteroj at vend
Paranoja t'rrok goja me tu qel s'guxon
Se ujku kimen e ndrron po zanatin se harron
Edhe pasha ket nanë µne flas qka jetoj
K'ta reperat tjer, une i deklasoj
Se k'si sikur une, nuk ka shume, s'ka kerkun
Me ma shume se nje plum une t'vraj more pllum

Chorus
Jo jo me t'vertet, aspak nuk eshte leht,
Te jesh sikur un, t'kesh gjakun e nxeht
Jo jo me t'vertet, aspak nuk eshte leht
T'jesh UniKKatil, t'kesh gjakun e nxeht

Linda belagji edhe vdes belagji

Pina shume marigangja tash osht tu mu dok
Qe pi shoh k'ta shok qe 2 metra ner tok
Shpirti n'paqe dosta kurr sju harroj
Sa here qe mendoj per sherret qe kujtoj
Sa njerz I kom rre sa njerz i kom qpu
Njo qe e kom plagos, shpihuni m'ka arrestu
Sa njerez jon tut edhe thojshin ik
Se me nejt me VIK thojn eshte shume rrezik
Por n'vertet o haver une nuk jom sikur dreq
Veq sherri i do tucav me ka dal zani keq
Se qe merrna me do pune ilegale sosht kurgjo
Nese sjellet mire me mu une sjellna mire me to
Se nana jem m'rriti burr m'bi burra
Jeten si liber me plot avantura
Eshte UniKKatil me at gjakun e nxeht
K'to fjal qe pi thom n'histori kan me met (dost)

Chorus
Jo jo me t'vertet aspak nuk eshte leht
Te jesh sikur un t'kesh gjakun e nxeht
Jo jo me t'vertet aspak nuk eshte leht
T'jesh UniKKatil t'kesh gjakun e nxeht

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi