thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Britani, nje grua lind femijen dy dite pas vdekjes

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

admin

avatar
Admin
Nje ngjarje e jashtezakonshme ka ndodhur ne Britani. Foshnja e nje gruaje te vdekur dy dite me pare nga nje hemorragji cerebrale, ka ardhur ne jete fale nje nderhyrjeje cezariane kur ishte vetem 25 javeshe.
Vajza eshte ne gjendje te mire shendetesore dhe mjeket thane se do te mbijetoje. Nena e saj, nje kampione patinazhi, kishte vdekur ne javen e shtate te shtatzenise. Mjeket arriten te mbajne ne jete zemren e gruas ne menyre artificiale, edhe pse ajo klinikisht ishte shpallur e vdekur, duke bere te mundur shpetimin e femijes. Jayne Soliman lindi vajzen Aya Jane. Edhe pse nje ngjarje e rralle, nuk eshte hera e pare qe nje femije vjen ne jete nga nje grua e deklaruar e vdekur. Ne vitin 1999, nje femije lindi ne spitalin Gijon ne veri te Spanjes, edhe pse e ema ishte deklaruar e vdekur prej nje muaji.

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi