thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Qa Tha Unikkatil

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

admin

avatar
Admin
E yo nji sen shum t'thjesht du me kllarifiku
Rebeli bash kerkujt falje si ka kerku
dikush o ka sheh ndryshe po rrejka si gjyshe
qohu plak dera u hap e s'dallon del prej gjyshe
ik dallëndyshe shqiponja po vjen
n'krah t'vogel t'then sakat t'len kur t'zen
Rap Territor dost hala Viktor deri n'vor
kur se sheh shkurt e shqip qorr
si ni statuj e pshtjell me lloq qe e gdhena
un sjom bo Rebel un jom kon Rebel N'mrena
Oqean me vena gati me shperthy
si cunami me u kthy boten me m'berthy
Me ni click sick shum rrezik nese je armik
ose naj trullan qe po shitet si kritik
o lop torro torro mos haro qe je lop
Unikkatil detelin mos e ha se kop

( Refreni x2 )

Qa po don me thon me at sen kishe po thu diqka
hini njonin vesh dul tjetrin qa tha
Bitch ri rahat rakin mos ma ha pernime spe di " Qa , Qa Tha"

Fjalt e tuja jon t'huja t'mijat se t'kujna
une e ti si allti belin po gjujna
Pse qe pse se lyricisht na sheh
Por fizikisht mue mos um pre
Un nuk jom boss une jom vulos boss i bossav
As nuk jom pidh me jau hup munimin dostav
Si do t'jer qe m'kopjojn mu arsyja qe m'shajn nuk kan qef me kuptu
Qimt e nanes jon wannabe dojn me kon Unikkatilaa
po per fat t'zi m'vjen keq ini stervila
bojn kishe stilin tem un stilin spe n'drroj
Katil deri n'dhe o bulash nuk n'dryshoj
Jo si ti qe shitesh as veten se njeh
menon po halitesh je qorrr qi sheh
saher gojen e hap per diqka qe sheh vlla
Njeri sheh me men po ti kurgja ske pa

( Refreni x2 )

Qa po don me thon me at sen kishe po thu diqka
hini njonin vesh dul tjetrin qa tha
Bitch ri rahat rakin mos ma ha pernime spe di " Qa , Qa Tha"

Outro :
Aj Rebeli vogel qe .... demek mu pom shan "Qa Tha "
Aj intelektuali qe mi kritikon fjalt "Qa Tha"
Edhe ato gazetat qe jon..... demek mu pom kritikojn "Qa Tha"
Adin qysh krejt qytynve mothafuckazzz "Qa Tha"

( Refreni x2 )

Qa po don me thon me at sen kishe po thu diqka
hini njonin vesh dul tjetrin qa tha
Bitch ri rahat rakin mos ma ha pernime spe di " Qa , Qa Tha"

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi