thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Nrrot T'soms Unikkatil

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nrrot T'soms Unikkatil prej Mon Mar 29, 2010 10:17 pm

admin

avatar
Admin
Nese je veq fjal , e s´ki byth me ngre kamez /
Rrini larg pi neve , kur ju qojna N´rrot T´somes /
Ki me dek para saj , kshtu qe kerkoj falje nanes /
Nese su m´ngut kur i qova kejt N´rrot T´somes /

Verse : 1 UniKKatiL
Qe po vjen Ali Baba me 400 hajduka /
Kallxo sa gjin pi loje i zhduka /
Pi goje i kupa , thjesht pa konkurenc /
Nuk vyn shkenc me marr vesh qe kejt kto tjert s´kan egzistenc /
Se po bojn shum shpifje , shum muhalife /
A tash u m´ki armik , deri dje karin ma thithe /
Hala qashtu dost , kejt tu lu qoke /
Hala qeshtu dost , drejt prej nen toke /
Hala tata mata , s´ma ndin per krah /
HOP Kush po m´shan mu HOP karin ma ha /
Tipi si tip thehet , n´bes t´vet /
Shipe s´po t`kercnona , veq po bojna muhabet /
Un shoh gjithka , bash ka te kthejsh kryt /
Jam me mija mila larg , por pe shoh po t´mshelen syt /
E mun me t´ndodh diqka kshtu , aksidentalisht /
Nuk esht shej e mir , kur Rebeli bon me gisht /Refren 2x : UniKKatiL
Nese je veq fjal , e s´ki both me ngre komz /
Rrini larg pi neve , kur ju qojna N´rrot T´somes /
Ki me dek para saj , kshtu qe kerkoj falje nanes /
Nese su m´ngut kur i qova kejt N´rrot T´somes /Verse : 2 Milot
Prej fillimit dej n´fund , kurr s´kom mu nal /
Bile deri sa t´jom gjall , krajl kan me m´shpall /
Jam fiksu me okupu kit loj /
Zjerm qdo her qe e qeli kit goj /
Miloti i Prishtines , jom rrit n´Ulpian /
I vogel jom kan , veq ja kum qi at nan /
I bona 7 vjet , e erdha n´Amerik /
New York City , me allti e me thik /
S´ka drit kejt terr , ja kom qi nanen kom hi fell /
Has gangster une e Rebel /
Ruju qa po fol , ruju qa po bon /
Ha mut per mu veq dije qe gabon /
S´foli shum veq t´qoj n´rrot t´somes /
i nin 2 krisme pidhin e nones /
Kqyri pun e tuja , lem rehat /
Se ton kto fjal ma u bonen bajat /Refren 2x : UniKKatiL
Nese je veq fjal , e s´ki both me ngre komz /
Rrini larg pi neve , kur ju qojna N´rrot T´somes /
Ki me dek para saj , kshtu qe kerkoj falje nanes /
Nese su m´ngut kur i qova kejt N´rrot T´somes


Verse Ye-Ton

Vik lsho ti shtina si pekmezi
I bardh si majonezi ju jeni fugezi
Sdal neper amazing bre njeri at sen harro
Nuk e shes veten keep it real an a don ( Ye-ton )
o qai qe ti pe ngon i dalin ka 8 veta se ja kan tuten te ton
Edhe vjen e rrutullon me pa krejt prishtinen
Folet per mu kur u kthy si per Fatmir Limen
Vetit ja ruj shpinen um dalin si tinxaka
E mor papaka mos tju nxen n'qender nata
Se ju gjuj me qorra njo mas njo si morra
Sjeni ju sen ju shkrij si me kon ju vorra
( Vorra )kome ju qel e mshel varrat
Me t'kallxu se qka jon Gangsta prrallat
A to trallat ec shko mledhi mahallat
Kqyre kurgjohiqat bre nanen e zdralav


Refren 2x : UniKKatiL
Nese je veq fjal , e s´ki both me ngre komz /
Rrini larg pi neve , kur ju qojna N´rrot T´somes /
Ki me dek para saj , kshtu qe kerkoj falje nanes /
Nese su m´ngut kur i qova kejt N´rrot T´somes


RebeL..hhhhhahahah.. Yeah hala ma pidhi i nones un a.. Kuptohet, e do pidha po vozisin bubashbaba, e qe i thojn rebelit ska pare, kallxoj atynve pidhave qe rebeli ju mlon me pare, o budall, qa kari dini ju per mu, you fuckin pussy's, ai tipi han rreh kat sillet e mi bon mu ti qi ropt, kujna ja qin ropt ti u motherfucker I crash u son much lot all my shqipes r there unikkatil TBA motherfucker all u other motherfuckers are just pussy's straight up Yeah artii

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.albanianforum.net

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi