thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

stresi game over (diss otr)

   nga admin
0409prej Thu Apr 22, 2010 1:46 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR)

   nga admin
0384prej Sat Apr 17, 2010 10:03 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Stresi Top fest 7 My love

   nga admin
0334prej Sat Apr 17, 2010 9:44 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

stresi - diss insect

   nga admin
0375prej Sat Apr 17, 2010 9:42 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Unikkatil feat pre$ioni & Jeton - E Premte

   nga admin
0320prej Sat Apr 17, 2010 9:37 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kobra aka helmusi - diss noizy

   nga admin
0325prej Sat Apr 17, 2010 9:24 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rebel aka Unikkatil - diss - Tingulli 3 & rritmit rruges

   nga admin
0358prej Sat Apr 17, 2010 9:19 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DMC Diss Noizy OTR Merr Msim

   nga admin
0338prej Sat Apr 17, 2010 9:08 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DMC - Banditat (2010)

   nga admin
0257prej Sat Apr 17, 2010 9:05 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

D.M.C FT Kobra -Jehona e Shqipes

   nga admin
0238prej Sat Apr 17, 2010 9:01 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rebel a.k.a unikkatil - urdhno knena new (2009)

   nga admin
0231prej Tue Apr 13, 2010 1:47 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rebel a.k.a Unikkatil ft. tee - Fjalt e Pavdekshme

   nga admin
0244prej Tue Apr 13, 2010 1:46 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

unikkatil -diss hysen

   nga admin
0283prej Tue Apr 13, 2010 1:44 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

UniKKatil - Pengesa

   nga admin
0259prej Tue Apr 13, 2010 1:43 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DMC aka BABLOKI - Nafakli

   nga admin
0234prej Tue Apr 13, 2010 1:42 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

unikkatil trim i gjall

   nga admin
0240prej Tue Apr 13, 2010 1:41 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Brezi Ri B52 Albania

   nga admin
0231prej Tue Apr 13, 2010 1:39 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [17]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement