thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shqiperia Gjate Luftes Se Dyte Boterore

   nga admin
02881prej Sat Apr 10, 2010 8:24 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

I Gjithë Globi në Luftë: 1941

   nga admin
0278prej Sat Apr 10, 2010 8:21 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Periudha dhe Ngjarje të luftës

   nga admin
0413prej Sat Apr 10, 2010 8:17 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lufta e Dytë Botërore

   nga admin
03069prej Sat Apr 10, 2010 8:14 pm nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

historia e shqiperise

   nga admin
0334prej Sat Mar 27, 2010 7:38 am nga admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [5]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement